Kontakt

Sídlo společnosti

Schindler, spol. s r.o.
Slezská 101/112 (mapa)
747 27 Kobeřice

Tel.: +420 728 298 072 
E-mail: info@schindler.cz

IČ: 19015909
DIČ: CZ19015909

Česká spořitelna: 1847082309/0800
Slovenská sporitelňa: 0424948022 /0900
IBAN: SK8409000000000424948022

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném u krajského soudu v Ostravě, spisová značka C63941

Mojepneu

Obchodní oddělení, reklamace

Petr Teichmann
Tel.: +420 724 247 663
E-mail: obchod@mojepneu.cz

Obchodní oddělení

Jiří Nevřela
Tel.: +420 602 737 791
E-mail: kravare@mojepneu.cz

Technický ředitel

Ing. Jan Schindler
E-mail: schindler@mojepneu.cz

Mojekolo

Praha 3 - Žižkov
Seifertova 7/1A (mapa)
130 00 Praha 3
Tel.: +420 595 532 415
E-mail: praha@mojekolo.cz

Praha 10 - Záběhlice
prodejna elektrokol
Pračská 3315/8e (mapa)
106 00 Praha 10
Tel.: +420 733 737 229
E-mail: praha10@mojekolo.cz

Pardubice
Labský Palouk 495 (mapa)
530 09 Pardubice
Tel.: +420 595 532 417
E-mail: pardubice@mojekolo.cz

Brno
Nové sady 591/24 (mapa)
602 00 Brno
Tel.: +420 595 532 419
E-mail: brno@mojekolo.cz

Ostrava
30. dubna 3003/1A (mapa)
702 00 Ostrava
Tel.: +420 595 532 418
E-mail: ostrava@mojekolo.cz

Koběřice
Slezská 101/112 (mapa)
747 27 Kobeřice
Tel.: +420 595 532 405
E-mail: obchod@mojekolo.cz

Product Manager
Radovan Bierski
Tel.: +420 725 776 415
E-mail: bierski@mojekolo.cz

Obchodní oddělení
David Chudárek
Tel.: +420 725 855 888
E-mail: obchod@mojekolo.cz

Reklamace
Adam Hájek
Tel.:
+420 608 857 737
E-mail: reklamace@mojekolo.cz

Velkoobchod

Schindler, spol. s r.o.
Štěpánkovická 950/23 (mapa)
747 21 Kravaře

Tel.: +420 728 298 072 
E-mail: info@schindler.cz

IČ: 19015909
DIČ: CZ19015909

Česká spořitelna: 1847082309/0800
Slovenská sporitelňa: 0424948022 /0900
IBAN: SK8409000000000424948022

Obchodní zástupce ČR

Ondřej Dědina
Tel.: +420 606 426 855
E-mail: dedina@schindler.cz

Lukáš Turek
Tel.: +420 724 299 080
E-mail: turek@schindler.cz

Obchodní zástupce SK

Slavomír Orávik
Tel.: +421 908 728 967
E-mail: oravik@ghost-bikes.sk

Obchodní zástupce pro HU

Barnabás Mátis
Tel.: +36 703 925 650
E-mail: hungary@schindler.cz