Pepi's Tire Noodle

Pod značkou Pepi´s Tire Noodle se skrývá italský výrobce ochranných vložek do ráfků kol s bezdušovým systémem.

Ochranné vložky Pepi´s jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nároky a požadavky profesionálních závodníků i hobby cyklistů. Jsou ultra lehké a odolné. Poznáte je podle typické červené barvy. Ale pozor, brzy na trh dorazí jejich vylepšené sestry v citronově žluté barvě s ještě odolnější, silikonovou vnější vrstvou.

Vložky Pepi´s mají za úkol ochránit ráfek před poškozením, ke kterému může dojít vlivem nižšího tlaku v bezdušových pláštích. Zároveň zlepšují přilnavost pláště, tlumí nárazy a umožňují dojetí i s defektem, aniž by se poškodil ráfek. Pokud výrobce kola neuvede jinak, jsou vložky vhodné pro karbonové I hliníkové ráfky. Pepi´s vložky jsou vhodné pro 26”, 27,5” a 29” kola s šířkou ráfku od 23 do 48 mm. Součástí balení jsou vždy dvě vložky a dva bezdušové ventilky.

Historie

Historie bezdušových vložek Pepi´s Tire Noodle se začala psát v roce 2015. Hodiny práce v laboratoři, ve zkušebních místnostech a přímo na závodních tratích přinesly potřebná data k prozkoumání vlivu různých typů a tvarů pěnových vložek. Výrobci dlouho ladili ideální kompromis mezi hmotností a mírou ochrany. Jak se zdá, povedlo se. Jenom v roce 2017 si profesionální cyklisté vyjeli s “pepinami” tři světové tituly, dvě celková vítězství ve Světovém poháru, šest vítězství na evropských šampionátech a řadu národních titulů v nejrůznějších zemích.

 

PTN-colore

www.pepi.it
facebook.com/ptnpepistirenoodle