Kód: PTN-LUFTY2 | Značka: Pepi's Tire Noodle

Bezdušové ventilky PEPI´S LUFTY 2 47mm

Neohodnoceno
649 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce.
Ventil PTN-LUFTY byl inovován a vznikl tento vylepšený ventil "Lufty 2", který je kompatibilní s většinou insertů na trhu.

Exkluzivní hliníkový ventil PTN-LUFTY s nízkou hmotností, který má široký úhlový otvor zabraňující ucpání těsnicího materiálu a zajišťující větší průtok vzduchu, byl inovován. Vznikl vylepšený ventil "Lufty 2", který je kompatibilní s většinou insertů na trhu. Inovace spočívá v pokročilejším designu, který je založen na těchto prvcích:


- Celohliníková konstrukce
- Nový letecký hliník
- Zesílená osa ventilu
- Snížená hlava pro lepší usednutí insertu do ráfku
- Širší vzduchové otvory proti ucpávání těsnícím mlékem
- Delší hliníkové víčko pro větší ochranu
- Víčko a hlava ventilu s logem PTN
- Ultra lehká váha jen 4 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

ptn_logo
 

Italský výrobce bezdušových vložek Pepi´s Tire Noodle vznikl v roce 2015. Hodiny práce v laboratoři, zkušebních místnostech i přímo na závodních tratích přinesly potřebná data k prozkoumání vlivu různých typů a tvarů pěnových vložek. PTN dlouho ladili ideální kompromis mezi hmotností a mírou ochrany. Jak se zdá, povedlo se. Jenom v roce 2017 si profesionální cyklisté vyjeli s “pepinami” tři světové tituly, dvě celková vítězství ve Světovém poháru, šest vítězství na evropských šampionátech a řadu národních titulů v nejrůznějších zemích.

Ochranné vložky PTN jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nároky a požadavky profesionálních závodníků i hobby cyklistů. Jejich úkolem je chránit ráfek před poškozením, ke kterému může dojít vlivem nižšího tlaku v bezdušových pláštích. Zároveň jsou ultra lehké a odolné, zlepšují přilnavost pláště, tlumí nárazy a umožňují dojetí i s defektem, aniž by došlo k poškození ráfku. Pokud výrobce kola neuvede jinak, jsou vložky vhodné pro karbonové i hliníkové ráfky. Pepi´s vložky jsou vhodné pro 26”, 27,5” a 29” kola s šířkou ráfku od 23 do 48 mm. Součástí balení jsou vždy dvě vložky a dva bezdušové ventilky.