O nás

 

SCHINDLER logo černé

 

Jsme stabilním, spolehlivým a profesionálním partnerem pro specializované cyklo a sport prodejny a kvalitně reprezentujeme námi distribuované značky na trzích.

Naše společnost Schindler, spol. s. r. o. působí na trhu od roku 1991 a je výhradním distributorem prémiových kol a elektrokol Ghost, Lapierre a Look pro Česko, Slovensko i Maďarsko. Mimo uvedené značky distribuujeme také cyklistické a sportovní doplňky, oblečení a komponenty předních světových výrobců, jako jsou Continental, Fulcrum, Santini, Cratoni, Knog, Qeridoo, SKS Germany, Adidas a další.

 

Z naší široké nabídky si vybere každý – silničář, biker, hobby jezdec i vrcholový sportovec. Důkazem je naše spolupráce s řadou profesionálů z různých sportovních odvětví.

Kola značky Ghost sedlá královna snowboardcrossu Eva Samková, která své tréninky prokládá vyjížďkami na gravelu Ghost Road Rage, nebo na celopéru Ghost Riot Trail Full Party. Na silničním kole Lapierre Xelius zdolala česká ultramaratonská cyklistka Markéta „Peggy“ Marvanová koronavirovou výzvu Korona Himaláje. V Alpách tehdy na kole nastoupala výšku odpovídající všem 14 himalájským osmitisícovkám. Řady našich ambasadorů rozšiřuje také biker a youtuber Damjan Siriški, který si z distribuce společnosti oblíbil zejména helmy Cratoni, pedály Exustar a pláště Continental.