Kód: 81250801 81250803 81250802 Zvolte variantu | Značka: HJC

Helma HJC Ibex 3.0 Matt Pink White

Neohodnoceno
6 249 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Nový model IBEX 3.0 je opravdu exkluzivní záležitost se zaměřením pro náročné jezdce. Vylepšení Selfit systému o micro stahovací kolečko, dvojitá skořepina, SLID systém nebo karbonová výstuha v přední části přilby jsou jen některé z mnoha vylepšení.
Kategorie: Silniční helmy
Barva: Růžová
Kolekce: 2024
Varianta: Unisex
Hmotnost g: 240

IBEX 3 je vrcholovým zástupcem nejnovějších technologií od HJC, navrženým tak, aby jezdci poskytoval tu nejvyšší kvalitu, bezpečí a konkurenční výhodu. Je prvním svého druhu, který přináší revoluční technologii SELFIT PRO, kombinující automatický systém přizpůsobení s možností mikronastavení. Kromě toho obsahuje inovativní technologii SLID, která minimalizuje rotační nárazy a zajišťuje maximální bezpečnost.
Model IBEX 3 ztělesňuje esenci technologie HJC s označením COOLPATH, která umožňuje, aby chladný vzduch optimálně proudil kolem vaší hlavy během jízdy tím, že nahrazuje vnitřní podšívku. S nižší hmotností a lepší ventilací poskytuje IBEX 3 vynikající výkon.

VLASTNOSTI HELMY:

SELFIT PRO – automatický samonastavovací systém, který představuje revoluční technologii v oblasti montáže cyklistických helem. Jakmile je helma nastavena na vaši hlavu, nevyžaduje další nastavení, a to ani v případě, že se vaše hlava během jízdy pohybuje. Systém SELFIT automaticky nastaví mezeru a zajistí konzistentní přizpůsobení a pohodlí pro vaši hlavu. Pět poloh snap fittingu zajišťuje konzistentní přizpůsobení a pohodlí pro všechny různé typy tvarů a velikostí hlavy.
Microkolečko umožňuje ještě lepší nastavení a regulaci velikosti i v průběhu jízdy. Jezdec může přesně nastavit přizpůsobení, výsledkem je helma, která bude ideálně přizpůsobena pro dokonalou jízdu pokaždé, když se jízda opakuje.

COOLPATH – nová technologie nahrazující vnitřní polstrování, která umožňuje proudění chladného vzduchu kolem hlavy a zvyšuje pohodlí během jízdy. Proudění chladného vzduchu a lehkost helmy zlepšují přizpůsobení a poskytují vynikající zážitek z jízdy. Určité množství vzduchu prochází předním nasávacím otvorem, poté cirkuluje uvnitř helmy a nakonec vychází výfukovým otvorem. Vnitřní proudění vzduchu se tak zvýší, aby ochladilo hlavu a odvedlo teplo.

SLID – společnost HJC vyvinula bezpečnostní prvek přidáním speciálního materiálu GEL. SLID je umístěn ve vnitřním prostoru helmy, aby snížil množství energie dodávané do mozku tím, že zajišťuje rotační funkci. Pokročilý materiál GEL uvnitř vložky SLID má tekoucí vlastnosti. Díky tomu je možné rozptýlením nárazu dosáhnout minimálních sil a energie dopadající na mozek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

 HJC LOGO

 

HJC Sport je výrobce špičkových cyklistických helem jejichž hlavními vlastnostmi jsou nízká hmotnost, kompaktnost, aerodynamika a velký důraz na odvětrávání. Vývoji a výrobě helem se věnuje jihokorejská firma HJC již více, jak 50 let. Jejich přilby oceňují profesionálové i laici po celém světě pro jejich pokročilou konstrukci kombinující vysokou pevnost s nízkou hmotností.

 

 

Každý produkt HJC prochází rozsáhlým testováním ve vlastních laboratořích a je konzultován s předními závodníky. Díky tomu helmy HJC skvěle balancují poměr mezi bezpečností, aerodynamikou, váhou, pohodlím a výkonem.