Kód: LHEUT5-M0-BR-UP | Značka: Lumos

Helma LUMOS Ultra+ MIPS Bullish Red M/L

Neohodnoceno
4 690 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce
Zapomínáte světla na kolo, nebo se bojíte jejich krádeže? Otravuje vás závislost na více výrobcích? LUMOS Ultra váš problém eliminuje. Přední a zadní světlo, směrovky, brzdová světla. To vše v jedné integrované LED helmě.
Kategorie: Smart helmy
Rok: 2022

Helma LUMOS Ultra je vybavena třemi moduly COB LED s pokrytím 360˚, přičemž jasné přední světlo umístěné ve výšce očí je lépe viditelné než klasická světla na kole. Díky 98 integrovaným LED diodám budete pro řidiče nepřehlédnutelní. Dalším bezpečnostním prvkem jsou směrová světla, která můžete aktivovat pomocí přiloženého dálkového ovládání nebo hodinek Apple Watch.

LUMOS Ultra je vybavena systémem uchycení na kliknutí, který zajistí pevné a pohodlné posazení na hlavu. Na jedno nabití vydrží až 10 hodin a je napájena lithium-iontovou baterií s kapacitou 1100 mAh. Nabíjení funguje pomocí USB-C. Elektronika je plně utěsněná – helmu je možné využívat za jakéhokoliv počasí. Využijte svou helmu na maximum díky propojení s aplikací Lumos Companion. Můžete si přizpůsobit vzory blikání světla, zkontrolovat výdrž baterie a sledovat svou aktivitu. Zařízení LUMOS Ultra také můžete propojit s prémiovějším dálkovým ovladačem LUMOS Remote (dostupný samostatně) a rozpoznat, kdy zpomalujete. Když se tak stane, zařízení začne blikat, aby upozornilo na změnu pohybu.

Součástí výbavy je MIPS. Systém integrované ochrany mozku v přilbě. Je navržen tak, aby poskytoval ochranu v případě nárazu pod úhlem nebo rotací. Všechny přilby s certifikací MIPS jsou testovány, aby odolaly nárazu rychlostí až 6,2 metrů za sekundu.

 

SPECIFIKACE
Velikost
Délka: 27,5 cm
Šířka: 21 cm
Výška: 15,5 cm
Hmotnost: 370 g
Obvod hlavy: 54-61 cm
Konfigurace LED
- Přední strana: 30 bílých LED diod
- Zadní: 64 červených LED diod
- LED diody COB pro jednotnější vzhled.
- Schopnost ovládání směrových světel
- Automatická brzdová světla (volitelný upgrade)
Baterie
- výdrž baterie: 4-10 hodin v závislosti na nastavení
- 3,7V 1100mAh lithium-polymerová dobíjecí baterie
- Doba nabíjení 3 hodiny
- Bezdrátové připojení
- Vodotěsnost IPX6
- Bluetooth 4.0
Další funkce
- Kompatibilní s hodinkami Apple Watch
- Kompatibilní sApple Zdraví
- Kompatibilní se Stravou
CERTIFIKACE
CPSC
EN1078
AS2063
F1447

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

lumos_logo

 

Mladá, inovativní singapurská firma vyrábějící helmy. Její výrobky kombinují pokročilé technologie a moderní design. Díky tomu vznikají helmy, které nejenže chrání svého nositele v kritickém okamžiku nárazu, nýbrž preventivně zvyšují jeho bezpečí. Díky světlům a blikačkám integrovaným přímo v helmě udržují cyklisty pro řidiče viditelné. Společnost nabízí celkem čtyři různé modelové řady helem, z nichž jsou celosvětově nejoblíbenější modely Matrix a Ultra.