Kód: LK8152 LK8151 LK8150 Zvolte variantu | Značka: Look

Kufry LOOK Cleat Keo Grip

Neohodnoceno
499 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce. Zvolte variantu
Varianta:
Náhradní kufry k pedálům LOOK Keo přináší inovativní provedení pro lepší chůzi s potahem proti smeknutí.
Kategorie: Kufry a příslušenství
Rok: 2023
Hmotnost g: 68

LOOK Keo jsou náhradní teflonem chráněné kufry proti vrzání a snadné uvolnění. S gripem proti „klouzání" přináší inovativní provedení pro lepší chůzi. Model je kompatibilní se systémem Look Kéo.

 

Teflonem ochráněné proti vrzání a snadné uvolnění
Grip proti "klouzání" při chůzi
Černé – bez vůle
Červené – vůle 9 stupňů
Šedé – univerzální 4,5 stupňů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

LOOK

 

Ikonický francouzský výrobce kol, karbonových rámů a nášlapných pedálů se svými patenty řadí mezi nejvýraznější inovátory světa cyklistiky. Do dějin se nesmazatelně zapsal v 80. letech, kdy vyvinul dva produkty, které zásadně proměnily současný pohled na tento úžasný sport – první automatický nášlapný pedál a první použitelný karbonový rám.

 

 

Look je díky svému inovativnímu přístupu, kombinaci průmyslové i manufakturní výroby a pokrokového designu jasnou volbou řady vrcholových sportovců. Kola i komponenty z jeho produkce drží dlouhou řadu prvenství v nejvýznamnějších soutěžích, od Tour de France přes španělskou Vueltu až po Olympijské hry.