Kód: LK8148 LK8147 LK8149 Zvolte variantu | Značka: Look

Kufry LOOK Keo

Neohodnoceno
339 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Originální kufry pro pedály LOOK. Použitelné pro všechny pedály na trhu v tomto standartu.
Kategorie: Kufry a příslušenství
Rok: 2023
Hmotnost g: 68

Kufry LOOK KEO jsou ve světě cyklistiky uznávány pro svou minimální hmotnost a kompaktní design komba kufrů a pedálu. Samozřejmě kompatibilní se všemi pedály na trhu, jejich paměťový polohovač je hlavní výhodou při výměně kufrů. Jejich princip a použití jsou stejné jako u kufrů DELTA; zacvaknutí a vycvaknutí zůstávají účinné a jisté. K dispozici jsou tři varianty vůle s odpovídajícími barvami.

Paměťový polohovač
Paměťový polohovač vám umožní vyměnit kufry, aniž byste ztratili přesnou polohu nohy. Vše, co musíte udělat, je odšroubovat staré kufry – ponechat polohovadlo na místě – a připevnit novév kufry pomocí polohovadla.

Materiál: Polyamid a PTFE
Úhlová vůle: Černé - 0° / šedé -  4,5° / Červené - 9°
Použití: Silnice
Boční nastavení: 4 mm
Podélné nastavení: 12 mm
Hmotnost páru + upínání: 68 g
Příslušenství: 6 šroubů 5 x 11 mm a 6 podložek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

LOOK

 

Ikonický francouzský výrobce kol, karbonových rámů a nášlapných pedálů se svými patenty řadí mezi nejvýraznější inovátory světa cyklistiky. Do dějin se nesmazatelně zapsal v 80. letech, kdy vyvinul dva produkty, které zásadně proměnily současný pohled na tento úžasný sport – první automatický nášlapný pedál a první použitelný karbonový rám.

 

 

Look je díky svému inovativnímu přístupu, kombinaci průmyslové i manufakturní výroby a pokrokového designu jasnou volbou řady vrcholových sportovců. Kola i komponenty z jeho produkce drží dlouhou řadu prvenství v nejvýznamnějších soutěžích, od Tour de France přes španělskou Vueltu až po Olympijské hry.