Kód: S11999 | Značka: SKS Germany

Pumpa SKS Rennkompressor NXT

Neohodnoceno
2 499 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce
Nová generace servisní pumpy RENNKOMPRESSOR
Kategorie: Servisní pumpy
Rok: 2024

Nová generace servisní pumpy RENNKOMPRESSOR
Tradice se snoubí s moderností: RENNKOMPRESSOR NXT kombinuje základní prvky legendárního originálu Rennkompressor s požadavky moderních trendů. Modernizovaná verze zajišťuje větší objem při foukání plášťů díky vyšší ocelové trubce. Stabilitu pumpy zajišťuje pogumovaná protiskluzová základna z litého hliníku. Tlak v pláštích (až 16 barů) lze dokonale vidět na velkém manometru. Skládací kovové nožičky s plastovým povrchem lze při přepravě snadno složit.
S pogumovanou protiskluzovou základnou z litého hliníku.
Servisní pumpa rennkompressor je vybavena přepracovanou ventilkovou hlavou MV EASY MULTI VALVE s inovativní technologií vahadla. Rukojeť z bukového dřeva se pohodlně drží v ruce a pro přepravu ji lze odejmout bez použití nářadí. Svým robustním vzhledem zůstává RENNKOMPRESSOR NXT věrný charakteru nářadí původního modelu. Čistý matný design naopak odpovídá duchu doby a vychází z řady servisních pump SKS.

- Přesný manometr
- Pevná kovová trubka
- Pogumovaná protiskluzová hliníková základna
- Sklopné nacvakávací nožičky
- Odnímatelná rukojeť z bukového dřeva
- S hlavicí ventilků MV EASY MULTI VALVE
- Vyrobeno v Německu
- Délka hadice 1200 mm
- Výška 730 mm
- Max. tlak 16 bar / 230 PSI
- Ventilky AV / SV / DV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

SKS_logo

 

Blatníky, stojanové pumpy, pumpičky, cyklonářadí, košíky na láhve, láhve nebo brašny na kolo. Německá společnost SKS Germany se vývojem a výrobou cyklistických doplňků zabývá od roku 1921. Přestože se jedná o jednu z největších společností zaměřenou na jejich produkci, všechny výrobky SKS vznikají od začátku do konce v Německu.

 

 

Cílem značky je nabídnout co největší pohodlí a bezpečí při jízdě na všech typech kol i elektrokol. SKS Germany přísně dbá na vysoké standardy kvality, funkčnosti a designu. Široký sortiment výrobce lze přesně přizpůsobit požadavkům zákazníka a vždy je nabízen s pětiletou zárukou.