Kód: LK26329 LK26327 LK26328 LK26330 Zvolte variantu | Značka: Look

Rám LOOK 796 Monoblade 2 Disc Proteam Black Mat / Glossy

Neohodnoceno
174 990 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Dokonalý závodní stroj, pečlivě optimalizovaný od rámu až po kokpit, který dokonale proráží vzduch; stále rychleji a rychleji. je pečlivě navržen tak, aby poskytoval výjimečný výkon v časovce a zároveň ideální ergonomii pro dlouhé jízdy a rozmanité p
Kategorie: Rámy a rámové sady
Materiál: Karbon
Rok: 2024

Aerodynamické dokonalosti se dosáhlo díky nejmodernějšímu digitálnímu modelování a v aerodynamickém tunelu a při testech na silnici, což vedlo k lehké a tuhé konstrukci, která plynule kombinuje naše zkušenosti s dráhou, mistrovství v oblasti karbonu a neústupné odhodlání k výkonu. Výsledkem je neuvěřitelný závodní stroj, pečlivě optimalizovaný od rámu až po kokpit, který dokonale proráží vzduch; stále rychleji a rychleji.

Výjimečná aerodynamika zrozená díky naší úzké spolupráci s týmem World Tour Cofidis.

Špičkové dynamické vlastnosti díky mimořádnému poměru hmotnosti a tuhosti.

Špičková ergonomie díky snadno nastavitelným komponentům, které vám umožní najít perfektní pozici.

Odborné znalosti a mistrovství společnosti LOOK Cycle v oblasti technologií z uhlíkových vláken, které optimalizují každý aspekt konstrukce.

Špičková aerodynamika

Model 796 Monoblade RS se zrodil, aby pokořil čas, a jako takový je vyroben s precizností mistra hodináře. Každá trubka, rámová část a konstrukční detail jsou pečlivě vyladěny tak, aby zlepšovaly aerodynamiku s nulovými kompromisy. Pomocí nejmodernějších nástrojů, jako je digitální modelování proudění vzduchu (CFD) a testy v aerodynamickém tunelu, se neúnavně zdokonalovalo, dokud se nedosáhlo dokonalosti: stroje, který bez námahy krotí silnici, vítr i rychlost. Jakmile vyjedete na silnici, model 796 Monoblade RS poskytuje vynikající dynamické vlastnosti a ukazuje se být rychlejší než jeho předchůdce.

Lehké a citlivé

Díky nejsložitějšímu složení karbonu, které kdy společnost LOOK Cycle vytvořila, nabízí model 796 MONOBLADE RS výjimečný poměr hmotnosti a tuhosti. Pro výběr nejlepších materiálů a konstrukce bylo provedeno nespočet testů, při nichž byl optimalizován každý drobný detail rámu a komponentů. Použití lehkých a tuhých vláken Ultra High Modulus v kombinaci s vysokopevnostními vlákny v klíčových oblastech (spodní rámová trubka, hlavová trubka, sedlová trubka) zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi odezvou, výkonem a lehkostí. Výsledkem je kompletní kolo s hmotností nižší než 9 kg (velikost M), které je schopné dosahovat dechberoucí rychlosti a výkonné akcelerace a kontroly nad časem.

Dokonalá pozice

Ergonomie kola 796 MONOBLADE RS zajišťuje rovnováhu mezi výkonem a vyladěným posedem. Kokpit Aergo a oboustranná sedlovka W3T nabízejí širokou škálu možností jednoduchého nastavení, čímž odpadá nutnost výměny dílů nebo odpojování kabelů. Karbonový kokpit, který je nezbytným prvkem každého časovkářského kola, kombinuje 400 mm širokou kombinaci základny a představce s nástavci, které jsou nastavitelné na délku, šířku, výšku, sklon a natočení, včetně loketních opěrek. Tato úroveň přesnosti umožňuje vyladit a optimalizovat pozici na milimetr přesně, čímž dosáhnete bezkonkurenčního pohodlí a výkonu, aniž by to bylo na úkor lehkosti, spolehlivosti nebo mimořádné aerodynamiky modelu 796 MONOBLADE RS.

Triatlon

Ať už jedete závod na krátkou vzdálenost, nebo Ironmana, každý výkon vyžaduje křehkou rovnováhu mezi výkonem a hospodařením s energií; ztrátu sekund kvůli odporu si nemůžete dovolit. Model 796 MONOBLADE RS je pečlivě navržen tak, aby poskytoval výjimečný výkon v časovce a zároveň ideální ergonomii pro dlouhé jízdy a rozmanité profily tratí. Lehký, nastavitelný a pohodlný kokpit AERGO doplňují strategicky umístěné držáky na láhve na rámu, které zlepšují aerodynamiku i dostupnost. Každý detail je optimalizován, včetně vložek pro montáž aerodynamického boxu při dálkových jízdách. Model 796 MONOBLADE RS je kompatibilní s jedno- nebo dvouřetězcovými převodníky a nabízí přesnost a efektivitu tradičního závodního kola v kombinaci s výjimečnými aerodynamickými vlastnostmi.

 

Rám: Ultra vysokomodulové karbonové vlákno. Vnitřní vedení kabelů

Sedlovka: Aeropost Tube 2 s reverzibilní hlavou. Integrovaná objímka

Představec Combo: AEROFLAT BAR 2 Carbon.

Řídítka: Combo AEROFLAT BAR 2 - šířka 380 mm nebo 400 mm.

Pláště: Kompatibilní s plášti o maximální šířce 32 mm.

Pevné osy: Přední – X12 100 mm M12 P1,5, Celková délka: 115 mm. Zadní – X12 142 mm M12 P1,5, Celková délka: 160 mm.

Brzdy Pouze kotoučové. Standardní Flat Mount.

Středové složení: T47 85,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

LOOK

 

Ikonický francouzský výrobce kol, karbonových rámů a nášlapných pedálů se svými patenty řadí mezi nejvýraznější inovátory světa cyklistiky. Do dějin se nesmazatelně zapsal v 80. letech, kdy vyvinul dva produkty, které zásadně proměnily současný pohled na tento úžasný sport – první automatický nášlapný pedál a první použitelný karbonový rám.

 

 

Look je díky svému inovativnímu přístupu, kombinaci průmyslové i manufakturní výroby a pokrokového designu jasnou volbou řady vrcholových sportovců. Kola i komponenty z jeho produkce drží dlouhou řadu prvenství v nejvýznamnějších soutěžích, od Tour de France přes španělskou Vueltu až po Olympijské hry.