Kód: LK24189 LK24188 LK24190 LK24187 Zvolte variantu | Značka: Look

Rám LOOK T20 Proteam Black Mat Zed T2

Neohodnoceno
184 990 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Rámová sada LOOK T20 je základem a srdcem našlapaného silničního stroje stvořeného pro vítězství.
Kategorie: Rámy Triatlon/Časovka/Dráha
Rok: 2024
Výška od: S 164
Výška do: S 173

Lehčí, tužší, aerodynamičtější – to jsou přednosti rámové sady LOOK T20 v závodním designu Model je o 800 g lehčí než její předchůdce, k dispozici s různými délkami představce a sedlovkou, která je nastavitelná nejen výškově, ale nabízí také čtyři možnosti nastavení úhlu. Pro maximální podporu vašeho výkonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

LOOK

 

Ikonický francouzský výrobce kol, karbonových rámů a nášlapných pedálů se svými patenty řadí mezi nejvýraznější inovátory světa cyklistiky. Do dějin se nesmazatelně zapsal v 80. letech, kdy vyvinul dva produkty, které zásadně proměnily současný pohled na tento úžasný sport – první automatický nášlapný pedál a první použitelný karbonový rám.

 

 

Look je díky svému inovativnímu přístupu, kombinaci průmyslové i manufakturní výroby a pokrokového designu jasnou volbou řady vrcholových sportovců. Kola i komponenty z jeho produkce drží dlouhou řadu prvenství v nejvýznamnějších soutěžích, od Tour de France přes španělskou Vueltu až po Olympijské hry.