Kód: K12201 | Značka: Knog

Ruční svítilna KNOG PWR Camper 600L

Neohodnoceno
1 499 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce.
Knog PWR Camper je výkonné svítidlo do ruky s integrovanou powerbankou.
Kategorie: Outdoor
Hmotnost g: 32
PWR Camper je jasná 600lm svítilna a je součástí modulárního ekosystému Knog PWR, což znamená, že si ji můžete užít jako kapesní svítilnu nebo vyměnit světelnou hlavu a použít ji jako světlo na kolo. Je dodáván s pěti světelnými režimy, praktickým nylonovým popruhem na ruku a lze jej také použít jako powerbanku pro nabíjení dalších USB zařízení.

Režimy svícení lze také změnit v aplikaci Modemaker a přizpůsobením podle vašich požadavků.

UKAZATEL STAVU BATERIE
Indikátor baterie zobrazuje stav nabití. Stav baterie můžete zkontrolovat jednoduše stisknutím tlačítka. Červené LED diody na boku banky PWR se rozsvítí na 10 sekund, aby se zobrazil stav nabití. Během nabíjení lze sledovat úroveň nabíjení.

POUTKO NA RUKU
Udržujte baterku v bezpečí a po ruce Poutko je odnímatelné.

ČOČKA
Světelná hlava PWR Camper vyzařuje jasných 600 lumenů. Jeho čočka vytváří kruhový paprsek, což má za následek skvělou baterku pro kempování a outdoorové aktivity. Světelná hlava  je zaměnitelná, což umožňuje uživateli zvýšit výkon přidáním jiné světelné hlavy, nebo zvýšit dobu svícení výměnou za větší powerbanku PWR.

FUNKČNOST POWERBANKY PWR
Vzhledem k tomu, že tato svítilna je USB dobíjecí, můžete se nyní rozloučit s potřebou baterií. Pomocí dodaného kabelu micro USB můžete PWR Bank zapojit do jakéhokoli portu USB nebo nabíječky do zásuvky USB. Powerbanka si nejen uchová energii pro svícení, ale díky unikátnímu designu Knog může uživatel také nabíjet jakékoli jiné zařízení kompatibilní s USB z téže banky PWR.

Zároveň použitím čelovkového popruhu Knog PWR Headtorch můžete vytvořit ze svítilny praktickou čelovku.

Kapacita powerbanky 3350 mAh
Rozměry: 137mm x 30mm
Váha: 260 g

Módy   Lumeny   Doba svícení hod.
Max      600       2,75
Mid       400       4
Low      200       9
Stamina 100      15
SOS      100       30
Adresa na internetu:   https://www.knog.cz/produkt/knog-svetlo-pwr-camper/4853

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

knog_logo

 

Kultovní australská značka Knog nabízí funkční a designově dokonalé cyklo a outdoor doplňky jako jsou světla, zvonky, lokátory nebo powerbanky. Kromě nepřehlédnutelného designu je jejich největší výhodou využití nejnovějších technologií – od USB nabíjení přes chipové diody, využití lékařského silikonu až po lipo baterie. 

Vysoká funkčnost a odolnost produktů je doplněna nadčasovým designem a možností personifikace, výjimkou nejsou světla ve tvaru srdce či blesku. Vše v příjemném zaobleném designu, který se rázem stane nejkrásnější součástí každého kola.