Kód: K12200 | Značka: Knog

Ruční svítilna KNOG PWR Seeker 450lm

Neohodnoceno
999 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce.
Jednoduchá svítilna do ruky s integrovanou powerbankou.
Kategorie: Outdoor
Hmotnost g: 120

Představujeme elegantní baterku PWR Seeker, s výkonem 450 lumenů. Ať už měníte pneumatiku ve tmě nebo jdete vysypat koš, díky této výkonné baterce můžete být v klidu.
Baterka je dodávána se čtyřmi světelnými režimy, poutkem pro bezpečné uchycení a použití na cestách a lze jej také použít jako powerbanku s kapacitou 2 200 mAh, pro nabíjení dalších USB zařízení.
UKAZATEL STAVU BATERIE
Indikátor baterie může také zobrazovat stav nabití. Stav baterie můžete zkontrolovat jednoduše stisknutím tlačítka. Červené LED diody na boku banky PWR se rozsvítí na 10 sekund, aby se zobrazil stav nabití.
POUTKO NA RUKU
Udržujte baterku v bezpečí a po ruce Poutko je odnímatelné.
ČOČKA
Baterka Seeker vyzažuje jasných 450 lumenů. Čočka vytváří kruhový paprsek, díky čemuž je ideální nejen pro každodenní použití.
FUNKČNOST POWERBANKY PWR
Vzhledem k tomu, že tato svítilna je USB dobíjecí, můžete se nyní rozloučit s potřebou baterií. Pomocí dodaného kabelu micro USB můžete PWR Bank zapojit do jakéhokoli portu USB nebo nabíječky do zásuvky USB. Powerbanka si nejen uchová energii pro svícení, ale díky unikátnímu designu Knog může uživatel také nabíjet jakékoli jiné zařízení kompatibilní s USB z téže banky PWR.
Kapacita powerbanky 2200 mAh
Rozměry: 127mm x 30mm
Váha: 120 g
Módy       Lumeny   Doba svícení
Max         400         2 hod.
Mid          300         3 hod.
Low         120         8,5 hod.
Stamina    80         12,5 hod.
SOS        300         24 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

knog_logo

 

Kultovní australská značka Knog nabízí funkční a designově dokonalé cyklo a outdoor doplňky jako jsou světla, zvonky, lokátory nebo powerbanky. Kromě nepřehlédnutelného designu je jejich největší výhodou využití nejnovějších technologií – od USB nabíjení přes chipové diody, využití lékařského silikonu až po lipo baterie. 

Vysoká funkčnost a odolnost produktů je doplněna nadčasovým designem a možností personifikace, výjimkou nejsou světla ve tvaru srdce či blesku. Vše v příjemném zaobleném designu, který se rázem stane nejkrásnější součástí každého kola.