Kód: S11757 S11770 S11857 S11858 Zvolte variantu | Značka: SKS Germany

Senzor tlaku SKS Airspy TL

Neohodnoceno
2 599 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Senzor tlaku v pláštích pro bezdušové pláště
Kategorie: Příslušenství k pumpám
Rok: 2024

Senzor tlaku v pláštích pro bezdušové pláště
Přírůstek do rodiny AIRSPY: Digitální systém monitorování tlaku v pláštíchje nyní k dispozici i pro bezdušové pláště. AIRSPY TL má integrovaný hliníkový ventil pro přechod na bezdušové pláště. K dispozici jsou čtyři sady pro přední a zadní kola s různými délkami ventilků 60, 67, 74 a 81 milimetrů. Po montáži kompaktní systém kontroly tlaku v pláštích nepřetržitě monitoruje tlak v pláštích.
Údaje o tlaku vzduchu v reálném čase
Systém AIRSPY TL přenáší údaje do cyklistických počítačů Garmin nebo chytrých telefonů s aplikací SKS MYBIKE. O odchylkách tlaku vzduchu vás může informovat alarm. Další praktická funkce: AIRSPY TL lze použít také jako mobilní digitální tlakoměr. Tlak v pláštích tak lze digitálně měřit při každém nahuštění. Obal na ventilek, který je součástí dodávky, zajišťuje, že ventilek je utěsněn, když se přístroj AIRSPY nepoužívá. Součástí balení je mazivo AIRSPY Lube (silikonové mazivo na O-kroužky) a knoflíková baterie CR2032.
- Speciálně pro bezdušové pneumatiky
- Prachotěsné a vodotěsné
- Lze použít jako mobilní digitální tlakoměr
- Alarm v aplikaci v případě odchylky tlaku
- Obsahuje objímku ventilu a mazivo na O-kroužky
11751 AIRSPY TL SET Standard 60 mm
11770 AIRSPY TL SET Standard 67 mm
11857 AIRSPY TL SET Standard 74 mm
11858 AIRSPY TL SET Standard 81 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

SKS_logo

 

Blatníky, stojanové pumpy, pumpičky, cyklonářadí, košíky na láhve, láhve nebo brašny na kolo. Německá společnost SKS Germany se vývojem a výrobou cyklistických doplňků zabývá od roku 1921. Přestože se jedná o jednu z největších společností zaměřenou na jejich produkci, všechny výrobky SKS vznikají od začátku do konce v Německu.

 

 

Cílem značky je nabídnout co největší pohodlí a bezpečí při jízdě na všech typech kol i elektrokol. SKS Germany přísně dbá na vysoké standardy kvality, funkčnosti a designu. Široký sortiment výrobce lze přesně přizpůsobit požadavkům zákazníka a vždy je nabízen s pětiletou zárukou.