Kód: FXXBK44 FXXBK41 FXXBK42 FXXBK43 FXXBK45 FXXBK46 FXXBK47 FXXBK40 Zvolte variantu | Značka: FLR

Silniční tretry FLR FXX Black

Neohodnoceno
4 490 Kč 4 490 Kč 5 190 Kč 4 490 Kč 4 490 Kč 5 190 Kč 5 190 Kč 5 190 Kč od 4 490 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Model FLR FXX se stal vítězem dvou etap na Grand Tour La Vuelta Espana a silničního mistrovství USA. S podrážkou R500, výkonnostní vložkou Performance a prodyšným svrškem zaujímá přední příčky závodních silničních treter.
Kategorie: Silniční tretry
Barva: černá
Rok: 2024

Model FXX se stal vítězem ceny časopisu Cycling Plus v kategorii silničních treter. Je lehčí, pevnější, rychlejší. A navržen pro jediný cíl: dosáhnout maximálního výkonu tuhým přenosem energie. Boty poskytují komfort a vynikají svou aerodynamikou. Jejich elegantní profil je vybaven podrážkou z tuhých karbonových vláken R500 a tvarovaná stélka s podpůrnou patou pomáhá zvýšit průtok krve, omezit otlaky a zajistit, aby každý watt energie putoval přímo do pedálů.

Bezešvý svršek je vytvořen z jednoho kusu lehkého mikrovlákna se šesti vložkami ze vzdušné síťoviny přes oblast prstů a boční panely. Zajišťují v botě rovnoměrné proudění vzduchu a podporují ventilaci celého chodidla. Dva nezávislé otočné ovladače Atop optimalizují upevnění nohy v každé z kritických zón chodidla. Spodní kolečko zabezpečuje klenbu a přední část chodidla, zatímco horní kolečko blokuje kotník a patu. Model FXX je vybaven výkonnostní vložkou Performance.

Hmotnost 226 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

FLR LOGO - Cycling 02