Kód: 720018004349 720018004356 720018004363 Zvolte variantu | Značka: Kryptonite

Zámek na kód KRYPTONITE Keeper 411 4x1100mm

Neohodnoceno
349 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce. Zvolte variantu
Varianta:
Kvalitní a odolný zámek v rozměru 1100x4mm od renomované značky Kryptonite.
Kategorie: Řětězové zámky

Kvalitní a odolný zámek v rozměru 1100x4mm od renomované značky Kryptonite.


Dostupný ve třech barvách. (černá, modrá oranžová)
3 místný neresetovatelný kód
Program Combo Safe - zaslání kódu v případě zapomenutí. (nutná registrace)
Rozměry: 4mm průměr řetězu, 110cm délka řetězu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

 Logo 10@2x (1)

 

Odolné zámky americké firmy Kryptonite chrání kola cyklistů po celém světě již více než čtyři dekády. Přestože se v cyklistice i zabezpečení kol za tu dobu změnilo mnohé, Kryptonite klade stále stejný důraz na vysokou kvalitu a maximální ochranu proti krádeži. Své produkty neustále vyvíjí a inovuje. Díky tomu může nabídnout široký sortiment zámků na kolo různého typu i stupně zabezpečení – od zámků řetězových po masivní rámové zámky.

 

Kryptonite si za kvalitou svých zámků neochvějně stojí, a proto k nim nabízí program ochrany ATPO (Anti-Theft Protection Offer). Jedná se o záruku kvality konkrétního zámku ve formě kompenzace v případě krádeže. Službu nabízí od roku 1978 a její princip je jednoduchý: po zakoupení zámku Kryptonite se zaregistrujete do programu ATPO a v případě, že jej někdo násilím zdolá a zcizí vaše kolo, firma Kryptonite vám nabídne finanční kompenzaci v závislosti na typu zámku, který jste zakoupili. Podrobné informace se dozvíte na oficiální stránkách výrobce.