Nový hardtail Lector od Ghost slibuje ultimátní XC výkon

Lector není jen kolo. Je to Cross-Country revoluce. Jeho elegantní design, agilita a prémiové komponenty nastavují nový standard ve výkonu i konstrukci. Připravený je na dobývání závodních tratí a posouvání limitů až za hranice možností.

Foto: Ghost

 

 GHOST_Lector_30_Sideview_Grass

 

Dokonalost v každém detailu a maximální výkon

Každý detail nového hardtailu Lector od Ghost je optimalizován pro maximální výkon. Nově vyvinutý celokarbonový rám vyrobený z lehkého nebo ultralehkého karbonu (modely Lector World Cup 30 a Pro) je nejen oslňující vzhledem, ale nabízí také ideálně vyvážený poměr mezi váhou a tuhostí. Jeho specifická závodní geometrie je navržená pro precizní ovládání a maximální agilitu na technicky náročných trailech. Nový Lector vyvíjel Ghost v úzké spolupráci se závodnicemi z Ghost Factory Racing Teamu, které zvítězily například na březnovém Tour de France horské cyklistiky Cape Epic, kde posbíraly během osmi etap osm vítězství. Díky nim je nový bajk od Ghost technicky optimalizován tak, aby zvládal naplnit i ty nejnáročnější požadavky závodních XC jezdců. Za maximálním výkonem míří také systém odpružení, které se pohybuje od 110 mm (velikost XS-M) do 120 mm (velikosti L/XL).

 

GHOST_Lector_30_Detail_30_Years_Label   GHOST_Lector_30_Detail_Top_View_Decor

GHOST_Lector_30_Detail_SramXXEagle   GHOST_Lector_30_Detail_Frame_Design

 

Modelová řada Ghost Lector

Hardaily Lector jsou designovány tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky světa XC závodů a nastavovaly nový standard ve výkonu a inovaci. Dostupné jsou v provedení: Lector World Cup 30, Lector Pro, Lector Advanced a Lector Universal.

Lector World Cup 30 je nejlepší volbou pro ambiciózní závodníky. Vybavený je nejnovějšími technickými inovacemi, jako jsou komponenty Sram XX Eagle Transmission, ultralehký karbonový rám, vidlice Rock Shox SID Ultimate, teleskopická sedlovka nebo minimalistické vodítko řetězu. Díky tomu nabízí bezkonkurenční výkon na nejvyšším možném levelu. Preciznost v detailech se projevuje i v designovém řešení kokpitu One-Piece Cockpit s integrovanou kabeláží, které nabízí nejen esteticky příjemný vzhled, ale také snížený odpor vzduchu, což ještě více posiluje hladkou jízdu.

Pro náročné jezdce, kteří odmítají kompromisy, je ideální volbou model Lector Pro s vidlicí Fox Float 34 a výběrem špičkových komponentů, který nastavuje nový standard výkonu a spolehlivosti. Lector Advanced, vybavený vidlicí Rock Shox SID, je perfektní bajk pro všechny, kteří hledají cenově dostupnější, přesto výkonné MTB. Pro všechny nadšence, kteří si užívají objevování neprozkoumaných stezek, je jasnou volbou Lector Universal, který je s vidlicí od Rock Shox připravený na každou výzvu.

 

GHOST_Lector_30_Green_Forest_Rider_Cross_Country   GHOST_Lector_30_Rider_Front_Cross_Country

 

Čím je nový hardtail Lector vybavený?

  • Celokarbonový rám vyrobený z ultralehkých uhlíkových vláken (modely Lector World Cup 30 a Pro)
  • Vylepšená závodní geometrie
  • Odpružení o zdvihu 110 mm (velikosti XS-M) až 120 mm (velikosti L a XL)
  • 29“ kola
  • One-Piece Cockpit s integrovanou kabeláží¨(model Lector World Cup 30)
  • Teleskopická sedlovka (model Lector World Cup 30)

 

GHOST_Lector_30_Finja_Lipp_Forest_Cross_Country