Kód: 02012035 | Značka: Lapierre

LAPIERRE Vis Fix Patte Der Arr Noir

Neohodnoceno
199 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce
Kategorie: Šrouby, čepy, ložiska
Rok: 2015
Hmotnost g: 1980
Karbonový cyklokrosový rám Lapierre CX Carbon. Návařky na ráfkové i kotoučové brzdy! barevná kombinace závodního týmu FDJ! Materiál: CX Carbon Team Replica vidlice Carbon Tapered Fork Disc Compatible Součástí je celokarbonová vidlice, hlavové složení Tapered a sedlová objímka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

 ciste lapierre logo modre (1)

 

Již přes 70 let kombinuje značka Lapierre technologické inovace, design, smysl pro detail a zkušenosti, aby nabídla ta nejlepší jízdní kola. Její tým složený z vývojových inženýrů, jezdců a milovníků kol se věnuje výzkumu a inovacím zejména proto, aby se snoubila teorie s praxí. Kooperace vývojářů spolu s jezdci funguje na 100 %. Téměř všichni zaměstnanci Lapierre jezdí na kole a podílí se tak na ověřování výzkumu a zpětné vazbě do dalšího vývoje a výroby.

Výstupní kontrola kvality je v Lapierre důležitá. Všechna jejich kola jsou montována ve Francii a každý zaměstnanec je registrován v „Bike Pass“, který umožňuje sledovat kvalitu v každé fázi procesu montáže. Díky tomu je možné dohledat, kdo kolo složil a projít tak celý proces výroby.