Kód: 720018002277 | Značka: Kryptonite

Řetěz KRYPTONITE 912 Plug Chain 9x1200mm

Neohodnoceno
1 149 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce
KRYPTONITE 912 je ocelový řetěz, který se používá v kombinaci se zámkem typu RING LOCK.
Kategorie: Řětězové zámky
Rok: 2024
9mmPLUG-IN CHAINto be used with either retractable or non-retractable ring lock Ring lock and plug-in chainPREVENTS ROLL, RIDE, AND LIFTaway theft Plug-in options also include a 5.5mm chain and a 10mm cable Kryptonite and AXA ring locks/plug-in options are compatible9mm steel chain links 120cm long

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

 Logo 10@2x (1)

 

Odolné zámky americké firmy Kryptonite chrání kola cyklistů po celém světě již více než čtyři dekády. Přestože se v cyklistice i zabezpečení kol za tu dobu změnilo mnohé, Kryptonite klade stále stejný důraz na vysokou kvalitu a maximální ochranu proti krádeži. Své produkty neustále vyvíjí a inovuje. Díky tomu může nabídnout široký sortiment zámků na kolo různého typu i stupně zabezpečení – od zámků řetězových po masivní rámové zámky.

 

Kryptonite si za kvalitou svých zámků neochvějně stojí, a proto k nim nabízí program ochrany ATPO (Anti-Theft Protection Offer). Jedná se o záruku kvality konkrétního zámku ve formě kompenzace v případě krádeže. Službu nabízí od roku 1978 a její princip je jednoduchý: po zakoupení zámku Kryptonite se zaregistrujete do programu ATPO a v případě, že jej někdo násilím zdolá a zcizí vaše kolo, firma Kryptonite vám nabídne finanční kompenzaci v závislosti na typu zámku, který jste zakoupili. Podrobné informace se dozvíte na oficiální stránkách výrobce.