Kód: S11610 S11611 Zvolte variantu | Značka: SKS Germany

Senzor tlaku SKS Airspy

Neohodnoceno
2 599 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce Zvolte variantu
Varianta:
Senzor tlaku vzduchu v pláštích.
Kategorie: Příslušenství k pumpám
Rok: 2024
Hmotnost g: 53

Senzor tlaku vzduchu v pláštích.
Zkouška tlaku palcem již není nutná. Od této chvíle to bude špionážní pomocník AIRSPY. Mobilní digitální manometr přenáší přesná data v reálném čase do kompatibilních cyklistických počítačů nebo smartphonů s aplikacemi SKS MYBIKE.
Kompaktní a lehký snímač tlaku vzduchu SKS AIRSPY poskytuje bajkerům jistotu, že jedou s optimálním tlakem. Po instalování měří tlak v plášti permanentně. Senzor je prachotěsný a vodotěsný.
Používá Bluetooth nebo ANT + k přenosu přesných dat v reálném čase do kompatibilního zařízení na kole nebo do smartphonů, na kterých je nainstalována aplikace SKS MYBIKE. Aplikace nejen zobrazuje aktuální tlak vzduchu, ale také teplotu a stav baterie senzoru.
Nenápadný "vzduchový špión" vydává výstražný poplach, pokud by byly detekovány tlakové odchylky.
AIRSPY lze také použít jako mobilní digitální měřidlo, aby bylo možné při každém nahuštění pneumatik digitálně změřit tlak v pneumatikách.
Jednoduše sundejte krytku ventilku, povolte ventilek, našroubujte adapter ventilku, nasuňte na něj senzor a dotáhněte. Můžete nafouknout a jezdit.
AIRSPY je k dispozici jako sada pro přední a zadní kolo. Je vhodný pro použití se všemi ventilky AV / SV a většinu Dunlop ventilků, včetně bezdušových plášťů. Obsahuje knoflíkovou baterii CR2032 a U-zámky do výpletů v různých délkách.
material: plast, kov
barva: černá
váha: 18 g
ventilek: SV, AV, DV
max. tlak: 8.3 bar / 120 PSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

SKS_logo

 

Blatníky, stojanové pumpy, pumpičky, cyklonářadí, košíky na láhve, láhve nebo brašny na kolo. Německá společnost SKS Germany se vývojem a výrobou cyklistických doplňků zabývá od roku 1921. Přestože se jedná o jednu z největších společností zaměřenou na jejich produkci, všechny výrobky SKS vznikají od začátku do konce v Německu.

 

 

Cílem značky je nabídnout co největší pohodlí a bezpečí při jízdě na všech typech kol i elektrokol. SKS Germany přísně dbá na vysoké standardy kvality, funkčnosti a designu. Široký sortiment výrobce lze přesně přizpůsobit požadavkům zákazníka a vždy je nabízen s pětiletou zárukou.