Kód: PTN-RACE-L-27-5 | Značka: Pepi's Tire Noodle

Vložky do ráfku PEPI´S Tire Noodle 27.5

Neohodnoceno
1 299 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce
Varianta:
Výhody bezdušového systému jsou samozřejmě spojeny s nevýhodou, díky stále nižšímu tlaku v pláštích vzrůstá riziko proražení ráfku. V tomto okamžiku vstoupí do hry Pepi's Tire Noodle, je to velmi lehká pěnová vložka, která perfektně chrání ráfek.
Kategorie: Vložky do ráfků
Revoluční dynamická struktura vyvinutá s velkým úsilím a know-how mnohaletého vývoje speciálních vložek do ráfků. Díky novému tvaru umožňuje přesné usednutí do ráfku a tím perfektně chrání ráfek i plášť. Materiál: pěna
Velikosti: S (šířka ráfku 23-32 mm), M (šířka ráfku 27-38 mm), L (šířka ráfku 35-48 mm)
Hmotnost: 105 g (velikost S), 177 g (velikost M), 206g (velikost L), 18 g (ventilky)
Obsah balení: 2 ks Pepi´s Tire Noodle, 2 ks bezdušové ventilky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

ptn_logo
 

Italský výrobce bezdušových vložek Pepi´s Tire Noodle vznikl v roce 2015. Hodiny práce v laboratoři, zkušebních místnostech i přímo na závodních tratích přinesly potřebná data k prozkoumání vlivu různých typů a tvarů pěnových vložek. PTN dlouho ladili ideální kompromis mezi hmotností a mírou ochrany. Jak se zdá, povedlo se. Jenom v roce 2017 si profesionální cyklisté vyjeli s “pepinami” tři světové tituly, dvě celková vítězství ve Světovém poháru, šest vítězství na evropských šampionátech a řadu národních titulů v nejrůznějších zemích.