Kód: 720018850434 | Značka: Kryptonite

Zámek KRYPTONITE Disc S.S Key padlock 70mm

Neohodnoceno
609 Kč
V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého prodejce.
Spolehlivý a odolný zámek z nerezové oceli do jakéhokoliv počasí? To je model KRYPTONITE Disc S.S Key.
Kategorie: Rámové zámky

KRYPTONITE Disc S.S Key je zámek se 70mm hluboce-svařovaným tělem z nerezové oceli vhodný pro použití v jakémkoliv počasí. Poutko o průměru 9,5mm má zvýšenou ochranou.

 

Hmotnost: 0,29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

 Logo 10@2x (1)

 

Odolné zámky americké firmy Kryptonite chrání kola cyklistů po celém světě již více než čtyři dekády. Přestože se v cyklistice i zabezpečení kol za tu dobu změnilo mnohé, Kryptonite klade stále stejný důraz na vysokou kvalitu a maximální ochranu proti krádeži. Své produkty neustále vyvíjí a inovuje. Díky tomu může nabídnout široký sortiment zámků na kolo různého typu i stupně zabezpečení – od zámků řetězových po masivní rámové zámky.

 

Kryptonite si za kvalitou svých zámků neochvějně stojí, a proto k nim nabízí program ochrany ATPO (Anti-Theft Protection Offer). Jedná se o záruku kvality konkrétního zámku ve formě kompenzace v případě krádeže. Službu nabízí od roku 1978 a její princip je jednoduchý: po zakoupení zámku Kryptonite se zaregistrujete do programu ATPO a v případě, že jej někdo násilím zdolá a zcizí vaše kolo, firma Kryptonite vám nabídne finanční kompenzaci v závislosti na typu zámku, který jste zakoupili. Podrobné informace se dozvíte na oficiální stránkách výrobce.